Karabük’e 1 milyon 187 bin lira afiyet ödeneği aktarıldı

YANLIŞSIZ Tümen Karabük milletvekilleri Cumhur Ünal ile Niyazi Ruz, keyif alanında geçmek için Karabük’e 1 milyon 187 bin 820 teklik ödenek aktarılmasını sağladıklarını bildirdi.

Ünal ve Tarih’in yaptığı eş yazılı açıklamada, Karabük’ün sağlık alanındaki beklentilerini ve ihtiyaçlarını yakından strateji ettiklerini, çözümü noktasında mülakat ve görüşmeleri hassasiyetle gerçekleştirdiklerini belirtildi.

Açıklamada, “Ülkemizde esenlik alanında yaşanan büyük cüretkâr ve gelişmeler, ilimizde da çokça olumlu ayrımsız şekilde devam etmektedir. Karabük’ümüze 1 milyon 187 bin 820 teklik sağlık ödeneği tahsis edilmiştir. Ateş Parçası tıpkı sağlık altyapısının hem toplumsal hem üstelik bireysel anlamda gerekseme duyduğumuz bildirme esas öge olduğunun bilinci ile akıntı ederek, sağlık alanındaki ilgilendiren envestisman ve ödeneklerin ilimize kazandırmanın ve sağlık altyapımızı güçlendirmenin gayreti ve mücadelesi içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dökme bu ödenek yardımıyla ilimizin afiyet alanındaki ihtiyaçlarının acil ve ehemmiyet sunma eden konuları nazik ölçüde bertaraf olacaktır. Karabük’ümüze okşayıcı olmasını diliyoruz.”

Açıklamada, Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan ve Afiyet Bakanı Fahrettin Koca’ya teşekkürname edildi.

Share: