İYİ Parti’de gözler çarşamba gününe çevrildi! Akşener, Fakıbaba’nın ardından erk cephesinden yıpranmamış aynı isme henüz rozet takacak

SELIM Fırka Şanlıurfa Mebus Ahmet Eşref Fakıbaba, partisinden ve milletvekilliğinden ricat ettiğini Twitter hesabından yaptığı izah ile duyurarak, “Siyasal ve aktöresel anlayışıma akla yatkın sıfır bazı kişilerle bundan hakeza beraber olmayacağım için mutluyum” ifadelerine düz vermişti.

İYİ PARTİ AÇIKLAMASI İSTİFAYI BİLE GÖLGEDE BIRAKTI

Fakıbaba’nın incizap açıklaması Ankara’bile deprem etkisi yaratırken, tecrübeli siyasetçinin İYİ Fırka’ye geçeceğini tabir etmesi ise istifayı birlikte gölgede bıraktı.

SIRADAKİ İSİM MHP’Lİ OKTAY VURAL İDDİASI

İYİ Öğür Umumi Başkanı Meral Akşener’in Fakıbaba hamlesiyle para aktarımı sürecine eskimemiş yeni başladığını argüman eden kâh kaynaklara bakarak MHP’li Oktay Vural sıradaki benibeşer.

MHP’li Oktay Vural.

AKŞENER FAKIBABA İLE BİRLİKTE VURAL’A BIRLIKTE ROZET TAKACAK

İYİ Fırka’nin çarşamba günü yapılacak takım toplantısında Ahmet Eşref Fakıbaba’ya rozetini bizzat takması beklenen Akşener’in tıpkısı sürpriz henüz yaparak MHP’li Vural’ı birlikte kürsüye çıkarabileceği konuşuluyor.

İYİ PARTİ’YE KATILIMLAR SÜRÜYOR

İYİ Parti bu hafta ise Türk dünyasına yönelik çalışmalarıyla aşina Prof. Dr. Kürşad Metanetli’yu saflarına kattı. Zorlu, partide da iki yıl ilk lağvedilen sözcülük görevine getirilirken, Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’ın eski doktoru ve sakat DOĞRU Öğür Balıkesir Milletvekili Op. Dr. Turhan Çömez üstelik sabık hafta partiye katıldı ve umumi başkan başdanışmanı oldu.

Share: