İstanbul Kartal’da İki Tüvana Avrat Ölü Halde Bulundu

İstanbul’un Kartal ilçesi Cumhuriyet Mahallesi’nde 4 katlı binanın bir numara katındaki dairede iki kadının cansız bedeni bulundu. Kadınları öldürdüğünden şüphelenilen Mustafa P. isimli erkeğin üstelik intihar girişiminde bulunduğu, fakat daha sonra dertli halde hastaneye başvurduğu ve sağlık durumunun ongun olduğu bildirildi.

İstanbul Kartal’de zaman sabahleyin saatlerinde ihbar düzlük polis ekipleri, Cumhuriyet Mahallesi’ndeki ihbar edilen adrese gitti. Güven kaynaklarından alınan bilgiye bakarak, polis ekipleri Mustafa P. ünlü kişinin evinde, Pendik’te bire bir noterde katip kendisine etkin Dilara G.’yi (23) banyoda duşakabin içerisinde, çevresinde zaman ve şırıngalar varken gevşek yerine buldu. Bire Bir elektronik firmasında çalıştığı öğrenilen Cansu D. (30) ünlü eş birlikte ayrımsız evde boğazında dip kesikler almış halde yurt odasında geberik bulundu.

İki tüvana kadını öldürdüğünden şüphelenilen Mustafa P’nin ise bileklerini keserek intihar girişiminde bulunduğu, fakat özlük imkanlarıyla hastaneye gittiği ve dirimlik tehlikesinin olmadığı öğrenildi.

Emniyetten yapılan bilgilendirmeye bakarak, bahis konusu adreste yapılan aramada, esrar yön, şizofreni ilaçları ve şırıngalar bulundu.

Ailelerinin, yaşamını yitirmiş olan iki avrat karşı kayıp başvurusunda bulunmuş oldukları bile bildirildi.

Share: