İngiltere’birlikte aile fiyatları tarihi zirvesinde

FİNASGUNDEM.COM – DIŞ HABERLER SERVİSİ

Pandemi sonrası az daha umum dünyada emlak fiyatlarında rekor oranda artışlar yaşanırken Türkiye ve İngiltere artışta başı çekici ülkeler oldu. Halifax’ın umumi müdürü Russell Galley, “Bir Krallık’ta tıpkı ocak satın almanın averaj maliyeti, sabık aya bakarak yüzdelik 1 veya 2.857 £ arttı ve deminden art arda 11 aydır arttı. Yıllık büyüme üstelik %10,5 ile koşa hanelerde kalıyor, fakat bu, yılın esasen bu yana görülen bildirme bati tahaccüm oranı” dedi.

Brexit ve damga vergisi avantajı ve yabancıların talebiyle yaşanan karşılık artışının son dönmede yavaşladığı belirtiliyor. Artan faiz oranları zımnında bankaların ve ocak almak isteyenlerin henüz temkinli olduğu vurgulanıyor.

bu arada, Benham ve Reeves’in Direktörü Marc Von Grundherr, “Almanak nema oranının koşa haneleri aşmaya bitmeme etmesi oldukça olağanüstü” yorumunu yaptı.

Marc Von Grundherr, denk artışı yavaşlamış üzere görünse birlikte yapım maliyetlerindeki artma ve repo oranlarının daha birlikte yükseleceği beklentisinin yanında düşük hane stokunun orta vadede yükselişi destekleyecek gelişmeler olduğunu belirtiyor.

İngiltere’üstelik 10 Müslüman’dan 7’si iş durumunda İslamofobiye maruz kalıyor

İngiltere’de haftada 4 aktarılma say denemesi!

İngiltere’bile 2 milyon can uzun devamlı Kovid’den muzdarip

İngiltere Başbakanı Jonhson’a müteveccih istifa baskısı artıyor

İngiltere sabit coin’lere ahali atacak

İngiltere’da hisse senedi dünyasının ekonomiye güveni arttı

Share: