Imtina Etmek filmi üzere kaynak! Binlerce karga gökyüzünü hakeza obstrüksiyon etti

Tekirdağ hat ilçesi Süleymanpaşa’de akşam ezanı saatlerinde bir anda ortaya sâdır karga sürüsü, kentin semalarını nehiy etti. Gökyüzünde canlı karga sürüsünü gören vatandaşlar hayretler içerisinde kaldı. Akşam Ezanı karanlığının çökmeye başladığı saatlerde, gökyüzünü çabucak bürüme fail binlerce karganın Süleymanpaşa ilçesi semalarında çalak ve çabuk tıpkı şekilde hareketleri, filmlerdeki tevakki etmek mahmul sahneleri anımsattı.

“SANKİ ORTAKLAŞA KARAR ALMIŞLAR”

Tekirdağlı esnaf Gürkan Çıpa yaptığı açıklamada, “Bu hayvanat, genelde bu aylarda akşam ezanı oldu mu neymiş birbirleriyle kolektif bire bir karar almış. Saat 6-7 arası ayrımsız başlıyorlar. ‘Vak vak, gak gak gak’ diye haydi onu de geçtim. Sabah ayrımsız geliyoruz. Dükkanın önü pislik içinde. Seçme yere pisliyorlar. İnsanlar daha çok onların altından geçmeye korkuyorlar. Hele şuarada benzeri çınar ağacı var

“BUNLAR BAŞKA MAKULE SALDIRIYOR”

Altını spatula ile kazısan kazıyamazsın. Kargalar çıldırmış. Antrparantez onunla ilgilendiren tıpkısı film var. Benzeri onun üzere tıpkısı madde aynı insanlara saldırması muallel. Amma bunlar başka tür saldırıyor. Bayağı bir pisletiyorlar” dedi. Gökyüzünü mufassal benzeri süre nehiy fail karga sürüsü, havanın kararmasıyla ortadan kayboldu.

Share: