Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, gençlerle buluştu

Bilgisizlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Adana’da gerçekleştirilen etkinliklerde gençlerle bire bir araya geldi.

Çukurova Üniversitesi’nde gençlerle bire bir araya gelen Kasapoğlu, kentteki temasları kapsamında Muharrem Gülergin Stadı’nda Süper Dünkü Ligi açılış maçının tevessül vuruşunu yaptı.

Kasapoğlu, daha sonra Adana Üniversiteli DÜRÜST Deneyimsizlik ve Güre Liderler Kulübü aracılığıyla Çukurova Üniversitesi Mithat Özsan Amfisi’nde planlı “Deneyimsizlik Buluşması” programına katıldı.

Bir bölümü basına kilitsiz küreksiz olan programda Nazır Kasapoğlu, öğrencilerle sohbet etti, onların sorularını yanıtladı.

Icra Vekili Kasapoğlu, Deneyimsizlik ve Spor Bakanlığı Çukurova Canlı Ofis’te gençlerle bile bir araya geldi. Kasapoğlu, beraberinde AK Tümen Umumi Komutan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu ve başka ilgililerle kentteki tıpkısı büfede dinlendi.

Programının serencam bölümünde Toros Caddesi’nde kâin kafelerde vatandaşlarla ahbapça eden Vekil Kasapoğlu, vatandaşlara kitap hediye etti.

Share: