Fren yerine gaza basınca spor salonuna böyle daldı

Fren yerine gaza basınca spor salonuna hakeza daldı

AMASYA – Amasya’da eş sürücüsünün otopark ederken hoşgörüsüz manevra yaptığı esnada fren yerine gaza basmasıyla kontrolden çıkan otomobil bire bir spor salonuna daldı. O anlar çevredeki asayiş kamerasına yansıdı. O tam içeride spor fail iki eş ise kazadan kader eseri kurtuldu.

Edinilen bilgiye göre, Akbilek Mahallesindeki benzeri spor salonuna hat makine önüne kattığı cam, söve ve spor aletlerini yere indirdi. Güdücü Melek G. ve içerde spor eden iki avrat kazayı çığlık almadan atlattı.

Cam kenarındaki bisiklette spor özne tıpkısı eş müşteriyi kazadan kısa müddet önce yürüyüş bandına yönlendirdiğini belirten çalıştırıcı Emine Meletli, “Kaza olacağı sözde içime doğdu. Zira sonrasında arkamı döndüğümde araç içeriye akla yatkın daldı. Uyarmasaydım miftah kadına ve bana çarpacaktı” dedi. Kazanın şokunu atlatamayan sürücüye sakinleşmesi amacıyla su verdiğini anlatan vatandaşlardan Zübeyir Dincel dahi, “Büyük ihtimalle fren ve gazın yerini şaşırdı. O yüzden ilçe oldu. Çok şükür can kaybı bulunmayan” diye niteleyerek konuştu.

Polis ekipleri kazayla ilgilendiren inceleme başlattı.

Share: