Eşi marifetiyle vahşice katledilen taze kızın evlenmesine ailesi izni vermiş

Pamukkale ilçesine merbut Pınarkent Mahallesi 144. Sokak’ta yaşanan olayda eşi Elif Irmak (18) ile tartışan Ahmet Emre Irmak (24), kavgayı ayırmaya çalışan babası Hikmet Irmak’ı bacağından bıçakladı. Anne ve babasının kül çabalarına karşın engel olamadığı Ahmet Emre Irmak, elan sonradan saçından sürüyerek evden çıkarıp 100 metre ilerideki yersiz bir araziye götürdüğü karısını bellek, ciğer ve boğazından bıçakladıktan sonra başını keserek öldürdü. Yabanıl cinayetin arkası sıra evine dönen insan, cürüm aletiyle gelişigüzel bitirmiş ekiplerine tasdik oldu.

EVLENMESİNE AİLESİ İZİN VERMİŞ

Kadın cinayetlerinin sonuç kurbanı olan Elif Irmak’ın yapı işçisi adına çalıştığı fabrikada Ahmet Emre Irmak ile tanışıp aşırılmış olduğu ve o çevrim yaşının aşağılık olması dolayısıyla ailesinin izniyle geçtiğimiz sene dünyaevine girdiği öğrenildi. PAÜ Adli Tababet Kurumu’ndaki ölü açımı işlemleri tamamlanan Elif Irmak’ın cenazesi, oluşum işçisi olan babası Fıkdan Çimen’in Pınarkent Mahallesi’ndeki evine getirildi. Taze eş üzere helallik alındığı tam ailesi gözyaşlarına boğuldu.

ZANLININ CÜRÜM KAYDI OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Kızının katiline ah fail yanık ana İpek Çimen, yakınlarının sayesinde ayakta durabildi. Elif Irmak’ın cenazesi, henüz bilahare akıbet yolculuğuna uğurlanmak için memleketi Afyonkarahisar’ın Çay ilçesine mecbur Koçbeyli köyüne uğurlandı. Mavera yandan jandarmadaki sorgusu süren kıya zanlısının ruh bilimsel sorunları olduğu ve “Uyuşturucu madde ticareti ayırmak” suçundan birlikte kaydının bulunduğu öğrenildi. Zanlının sorgusunun ardından adliyeye gönderme edileceği bildirildi.

Share: