Emekliye ayrılan İlçe Emniyet Müdürü Baran’a yemekli veda

Giresun’un Görele İlçe Güven Müdürü Zekeriya Yağmur’ın tekaüt olmasından ekolojik ortam namına veda yemeği verildi.

Veda yemeğine Ilçebay Çokluk Afşin Akbay, Cumhuriyet Altını Savcısı Rahmi Tanoğlu, Belediye Reisi Tolga Erener, emekliye ayrılan Emniyet Müdürü Zekeriya Baran, İlçe Kurnaz Komutanı Kurnaz Astsubay Mümessil Astsubay Başçavuş Hasan Türkoğlu, Türkiye Savaş Malulü Gaziler- Şehit, Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı Gazi Mehmet Cındık, İlçe Daire Amirleri ve mahalle muhtarları katıldı.

Emekli olan İlçe Itimat Müdürü Zekeriya Yağmur için Görele Kaymakamlığı aracılığıyla Görele Belediyesi Içtimai Tesislerinde veda yemeği düzenlendi. Görele Belediye Reisi Miğfer Erener, yemekte yaptığı konuşmada, “İlçemizin güvenliği üzere kalburüstü çalışmalara imza atan Güven Müdürümüze teşekkürname ediyor, bundan ahir yaşantısında afiyet ve esenlikler diliyorum” dedi.

Ilçebay Çokluk Afşin Akbay ise “Zekeriya Mir ile 2 sene kadar düzentileme imkanımız olmasına rağmen kendisiyle çalışmaktan oldukça memnun ve mutluyuz. Bu benzeri veda değil vefa gecesidir. Devletimiz varsa gelişigüzel şeyimiz var; namusumuz, huzurumuz, işimiz var. Bizler Devletimizin birer görevlisi namına atandığımız, görev yaptığımız ili, ilçeyi öz memleketimizden çıktı tanıyarak sahipleniyor, görevimizi layıkıyla adına getirmeye çaba ediyoruz. Emekliye ayrılan Güven Müdürümüz Zekeriya Baran, eş ile dahi iş hayatımızı sunturlu ayrımsız şekilde, kalburüstü çalışmalarımız sonucunda geride bıraktık. İlçemizde fariza yaptığı süre içerisinde kalburüstü ve özveren çalışmaları amacıyla namına teşekkür ediyor, emeklilik yaşamının ailesi ve kendileri için güzelliklere komütatör olmasını temenni ediyorum” diye niteleyerek konuştu.

İlçe Emniyet Müdürü Zekeriya Yağmur ise planlı yemek dolayısıyla teşekkürname ederek Görele’dahi görev yaptığı süre içerisinde alay malay görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek namına desteklerini esirgemeyen ilkin Kaymakam Çokluk Afşin Akbay, oluşmak amacıyla İlçe Kat Amirlerine ve birlik mesai arkadaşlarına teşekkür etti. – GİRESUN

Share: