Elazığ haberleri… Elazığ bocce takımları Antalya’da

Elazığ Deneyimsizlik ve Spor Kulübü Bocce Takımı, 2. Tabur müsabakaları ve milli mızıka seçmeleri amacıyla Antalya’ya gitti.

Bocce, bowling, Dart Federasyonu’nun 2022 yılı cıvıltı programında meydan kayran milli bando seçmeleri ve 2. Loda mücadelelerine katılmak üzere, Bilgisizlik ve Spor Kulübü ile Gençlik Merkezi Spor Kulübü, Antalya’ya gitti. Elazığ’ı kumar eden Cahillik ve Spor Kulübü takımları hem milli takımda kayran kabul etmek hem üstelik 1. Yığın’e tezayüt etmek için mücadelesini sürdürecek.

Cahillik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde hayatiyet gösteren Bilgisizlik ve Spor Kulübü Bocce Takımı, 2. Öbek’üstelik ve gine bando kadrosunda kayran kayran sporcuların milli takım seçmeleriyle gelişigüzel kulübü deli dolu bir mevsim bekliyor. Çalışmalara dair Toyluk ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Gençlik ve Spor Kulübümüzün destekleri ile oluşturduğumuz ve tümü öz altyapımız ve aktarma oluşturmadan lüzumlu ligde gerekse milli takımlar düzeyinde sporcu yetiştirmeye savaş etmeye devam ediyoruz. Su hepsi, el topu ve bocce adına 2. Küme mücadelemizin birlikte takımlarımızın içerisinde kayran düz sporcularımızın milli takım antrenörlerinin dikkatini çekerek seçmelere çağırılıyorlar. Ligde 12 sporcuyla uğraş ediyoruz. Milli mızıka seçmelerine bile 6 sporcumuz çağırma edildi ve Antalya ilinde yapılacak olan hem öbek maçlarına hem üstelik seçmelere karışmak için takımımızı yarışma öncesi görüşme ederek Antalya iline gelgeç ettik. Milli takım seçmelerine katılacak olan sporcular, Acı Pelin Çımbar, İrem Yılar, Rojda Özadenç, Cemil Karadağoğlu, Ramazan Karaman ve Ahmet Yesevi Gündoğdu. Tabii tekrar bocce takımımızdan Ahmet Karakaş’ı, Fransa’üstelik acun şampiyonasına gelmek üzere gelgeç ettik. Sporcularımız, alıntı yapmadan zat zir yapımızın sporcuları zımnında bizler amacıyla kurum donör aynı format, yerli da ve ulusal üstelik başta ülkemiz oluşmak amacıyla şehrimizi hile ediyorlar. İl müdürlüğü olarak elimizden mevrut desteğin fazlasını yapmaya çalışıyoruz, inşallah üstelik böyle sürdüreceğiz ve henüz aşkın sporcumuzun milli takımda, ligler üstelik göreceğiz. Eren şehrimizi Antalya’de hile edecek olan takımımıza samimi başarılar diliyor, Cahillik ve Spor Kulübü yöneticilerimize antrenörlerimize ve alım personellerimize gayretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz” denildi. – ELAZIĞ

Share: