Eğlek Testçisi aranıyor

My Home Move Conveyancing şirketi, muvaffakiyetli olan adaya Bir Krallık’taki Somerset bölgesinde vadi alan, George dönemi mimarlık stildeki, Manor Holcombe isimli malikanede şirketin devir içi transfer hizmetlerini “teste tabi tutmak” amacıyla üç çağ ve iki şeb kalması üzere 500 paunt (kestirmece 6 bin TL) ödeyecek.

Sekiz yatak odalı, ikinci dereceden listelenmiş (Müttehit Krallık’ta üç kategoriye ayrılan listeleme sisteminde, hususi öneme sahip binaların bulunduğu takım -ed.n.) evde açık bahçeler, özel ısıtmalı örtüsüz havuz, jakuzi, dikme aile, oyun sahası, spor salonu ve oyun odası bulunuyor. Ev ve arazisiyle ilgilenen benzeri personel ekibi dahi mevcut.

Manor Holcombe’un internet sitesine bakarak servet “Michelin açık bir restorana, tıpkısı pub’a ve makro kırsal yürüyüş yollarına reviş mesafesinde” yer alıyor.

Testi yapan kişinin “detaylara ehemmiyet veren, katmerli arayan bire bir ocak avcısı” olması, malikaneye ve firmanın çevrim içi hizmetlerine dair deneyimlerini My Home Move Conveyancing’e dümbelek bildirmesi lüzumlu.

‘YENİ KARI SATIN KABUL ETMEK SON EVRE ÇALKANTI VERİCİ’

Independent Türkçe’nin haberindeki hareket ilanında, “Şayet değme devir özlük bağlı yüzme havuzunuzda dinlenmeyi sahne ettiyseniz, hususi tıpkı baziçe odasında bilardo pratiği yapmayı yahut gezintiye geçmek amacıyla devasa tıpkı özel bahçeniz olmasını dilediyseniz, o ant sizden bilgelik ahzetmek istiyoruz” dendi.

Başvurular 13 Ilkgüz Pazartesi haset saat 12.00’bile kapanacak ve adayların malikanede istop etmek üzere 21-23 Ilkgüz tarihleri ortada makul olmaları gerekecek.

Başlangıç hisse senedi ihya sorumlusu Dev Malle, Metro’ya şunları söyledi, ”Yeni tıpkı ev satın ahzetmek akibet evre heyecan donör ayrımsız deneyim fakat bir zamanda gerçekten ayn korkutucu dahi benzer -doğru yasal hizmeti çıkarmak alelumum zorluğun bire bir parçası.”

İşte bu nedenle, uzmanlığımızı teste bağımlı sancımak ve aile avcısı adayların çevrimiçi hizmetimizi incelerken az buçuk de lüksün tadına varmasını, tamlık bunları yaparken birlikte mülk kazanmasını icat etmek istedik.

Share: