DÜRÜST Öğür Konya Mebus Orhan Fazilet Akşehir’de vatandaşlarla görüştü

DOĞRU Tümen Konya Saylav Orhan Erdem ve Akşehir Şehremini Salih Akkaya, Yaylabelen, Üçhüyük, Ortaca, Yeşilköy ve Reis Bey mahallelerinde vatandaşla kardeş kardeş etti.

Mahalle ziyaretleri öncesi Fazilet ve Akkaya, ilçede göreve başlayan Akşehir Kaymakamı Mehmet Özel’i ve Akşehir İlçe Ekincilik ve Orman Müdürü Soner Kahraman’ı makamlarında musahabe etti.

Daha sonraları vatandaşla mülaki Erdem, vatandaşa değme devir çalışmak için çalıştıklarını belirterek, “Cıvıl Cıvıl ayrımsız liderimiz var. Acun şu anda bütün bu arada aynı krizden geçiyor. Ben bilcümle şurası diyorum, cebimizden gâh yıl biraz gelirimiz eksilir, ara sıra sene artar. Eke olan ihtişam. İki yıl pandemiden geçtik. 2 ay 3 ay hastanelerde yatan kardeşlerimiz oldu, rahmetlik olanlar oldu. Şevket tıpkısı teklik, aynı kuruş almadı. Bir Vakitler Nasreddin Caddesi’nde hekim tabelasından geçilmezdi. Birisi hastalansa, kanser olsa, bilcümle varlığını, evini, tarlasını satar hastalığına yetiştiremezdi.” dedi.

Akşehir Şehremini Salih Akkaya da vatandaşın talepleri dinlemeye geldiklerini tabir ederek, gelişigüzel zaman vatandaşa en iyi hizmeti verebilmek üzere çalışmaları aralıksız namına sürdüreceklerini kaydetti.

Share: