Dardanel’in balık fast food restoranı “I Love Fish” franchising sistemiyle büyümeye hazırlanıyor

Dardanel’in, birinci sınıf ve hesaplı balık fast food restoranı I Love Fish, franchising sistemiyle talih genelinde büyümeye hazırlanıyor.

Dardanel açıklamasına göre, sürdürülebilir üretim faaliyetleri, inovatif ürünleri ve pazara sunduğu ilklerle, bulunduğu tekmil kategorilerde lider olan iştirak, balık ve deniz ürünlerini arz iktisadi ve çabuk şekilde serbest kitlelere yaymak için I Love Fish konseptini güzeşte yıl hayata geçirdi.

Dardanel’in genişlik eskimemiş aşevi zinciri I Love Fish, İstanbul Beşiktaş Çarşı, Capitol AVM Altunizade ve Çanakkale Saat Kulesi’nde balık tutkunlarını ağırlıyor. Ulaşılabilir, nitelikli, içimli ürünleri ve sevilen konseptiyle I Love Fish, şimdi franchising sistemiyle Türkiye geneline yayılmaya hazırlanıyor.

Dardanel kalitesi ve güvencesiyle bakir, ayrımlı, lezzetli ve iktisadi tıpkısı fast food balık deneyimi sunan I Love Fish; midye tavalı, gril levrekli ve tavuk balığı schnitzel’li Balık Savmak çeşitlerinin beraberinde, Balık Burger çeşitleri, Fish&Chips, Karides Royal, Ton-tuni, Balık Kokoreç kabil söylence lezzetleri ve Boom Roll, Şişte Midye Tava, Midye Dolma ve Hırslı Karides kabil atıştırmalıklar sunuyor.

Dardanel’in, AR-GE ve kullanılmamış istihsal hatlarına yaptığı 25 milyon doları aşan yatırımlar, I Love Fish üzere düzenlenen inovasyon ve Ar-Ge çalışmalarına dahi yansıyor.

Fast food balık konseptinde markalaşan I Love Fish, demincek yeni yatırımcıları bu yükselişteki markayı Türkiye genelinde büyütmeye çağırma ediyor.

Çok müstehap ve özlük alanında rakipsiz olan konseptiyle I Love Fish, almaç kitlesini herhangi bir sabık dönem genişletirken eskimemiş yatırımcılara birlikte nazik fırsatlar sunuyor.

Dardanel, Türkiye’nin değme durumunda I Love Fish franchise’ı fora etmek isteyen yatırımcılara; bellik gücü, ehlivukuf eğitmenleri ve Türkiye nüfusunun yüzdelik 90’ına vasıl dağıtım lojistik ağıyla destek oluyor. Franchise talebinde olmak isteyenler, www.ilovefish.com.tr adresinden detayları öğrenip müracaat yapabiliyor.

Dardanel güvencesi ve tecrübesini azık perakendesi alanına haiz iştirak; inovatif yaklaşımıyla balık ve bahir ürünlerini bildirme yeni konseptlerle tüketicilerle buluşturmayı hedefliyor. I Love Fish ile balık ve bahir ürünlerini henüz ulaşılabilir kılan Dardanel, balık tüketimini açık artırma misyonuyla pazardaki istikrarlı büyümesini de sürdürüyor.

Açıklamada görüşlerine saha sunulan Dardanel Kurucusu ve Umumi Heyet Başkanı Niyazi Önen, I Love Fish konseptiyle ilişkin hem Türkiye’birlikte açık kitlelere ulaşacak hem de bilcümle dünyaya ihraç edebilecekleri aynı ihata yarattıklarını rapor etti.

Önen, “Tamlık girişimcilere, kişi alanında rakipsiz tıpkı işe yatırım etme imkanı sağlıyoruz. Hayalimiz, bu yenilikçi fast food balık konseptimizi Türkiye’den dünyaya yarmak.” değerlendirmesinde bulundu.

Share: