Bitirmiş ekiplerince metal ticareti fail 5 dirilik gözaltına alındı

Kastamonu’dahi bitirmiş ekiplerince iki ayrı operasyonda metamfetamin ve bireşimli komprime ele geçirilmesi üstüne 5 emanet gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye bakarak, Kastamonu İl Açıkgöz Komutanlığı ekiplerince eroin konu yapım ve ticaretinin önlenmesine yönelik gerçekleştirilen icraat neticesinde, İnebolu ilçesinde S.K., F.G. ve B.V. isimli şahısların evlerinde taharri yapıldı. Yapılan aramada 25 gram metamfetamin ve 4 skor galara isimli bireşimli hap ele geçirildi. Açıkgöz ekiplerince gözaltına alınan S.K., F.G. ve B.V. isimli eşhas, karakoldaki işlemlerinin peşi sıra adli makamlara atıf edildi.

Kastamonu İl Güllabi Komutanlığı ekiplerince, tıpkı sair mızrap operasyonunu da el merkezinde gerçekleştirdi. Maden konu imal ve ticaretinin önlenmesine müteveccih gerçekleştirilen çalışmalar neticesinde, Kalıp ilçesinde T.K. ve S.K. isimli şahısların evlerinde arama yapıldı. Yapılan aramada 13 adet galara adlı maden komprime ele geçirildi.

Güllabi ekiplerince gözaltına alınan T.K. ve S.K. isimli şahıslar, karakoldaki işlemlerinin peşi sıra adli makamlara irsal edildi. Değme iki olayla ilgili anket bitmeme ediyor. – KASTAMONU

Share: