Basitleşmek istedi, gözünü hastanede açtı

– Kurumak istedi, gözünü hastanede açtı

Sivas’ta aynı üniversite öğrencisi önemsizleşmek için aktardan nebati olduğunu fikren aldığı zayıflama tozunu kullanınca hastanelik oldu

SİVAS – Sivas’ta tıpkısı üniversite öğrencisini kurumak üzere aktardan nebati olduğunu fikren aldığı zayıflama tozunu kullanınca hastanelik oldu.

Sivas’ta üniversite okuyan Ceylan Sıkıntı isimli canlı kız fazla kilolarından şikayetçi olduğu için aceleci bir şekilde önemsizleşmek istedi. O sırada yalınç kilo vermenin yollarını arayan zihayat kız, sosyal medyada nebati olduğu tez edilen zayıflama tozu dikkatini çekti. Bire Bir aktara her an tozu gerçekleştirme eden tendürüst kız tarif edildiği kabil tozu kullanmaya başladı. 3 çağ süren kullanımın arkası sıra geceleyin saatlerinde kaldığı yurtta fenalaşan tüvana kız, arkadaşlarının durumu afiyet ekiplerine malumat vermesinin ardından, esas ağrısı, işkembe bulantısı ve tansiyon düşüklüğü şikayetleriyle ambulansla hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan tahlillerin ardından karaciğer değerlerinin normalin üstünde görüldü. Doktorun zayıflama tozunu kullanmaya bitmeme ettiği taktirde karaciğerinin batkı edeceğini söylemesinin arkası sıra şok etkili genç kız tedavisinin peşi sıra hastaneden taburcu edildi.

“Karaciğerimin batkı edebileceği söylendi”

Karabulut, hastaneye kaldırılmasının peşi sıra doktorun karaciğerinin batkı edebileceğini söylediğini belirterek, “Daha evvel internette gördüğün zayıflama tozunu benzeri aktara gidip aldım. Kilolarımdan şikayetçi olduğum amacıyla bunu kullanma gereksinimi duydum. Henüz sonraları bu ilacı kullanmaya başladım. 3 kaşık yoğurdun içerisine bire bir kaşık bu tozu koyup tüketiyorsun ve ayrıksı ayrımsız öz yememek gerekiyor. Kul tek tıpkısı husus yemiyerek bu tozu kullandım. 2 zaman boyunca göden bulantım bitmeme etti. Şeb saat 2 sularında göden bulantısı, başlangıç ağrısı ve potansiyel farkı düşüklüğü yaşayarak fenalaştım. Arkadaşlarımla ambulansı aradık ve acil servise götürüldüm. Acilde serum ve zaman tahlili yapıldı. Tahlil sonucunda uykuluk değerlerim de yükseklik gördü. Bu tozu henüz fazla kullandığım taktirde karaciğerime vuracağını bu zümre tozları kullanmamam gerektiğini ve bundan muhit karaciğerimin hüsran edebileceği söylendi. Bu tozu aldığım aktar da ise bunlarla ilgilendiren tek uyarma yapılmadı” dedi.

“Içtimai medyada özendiriliyor”

Karabulut, bu suret kilogram ödeme ürünlerinin içtimai medyada çok çok özendirildiğini tabir ederek, “Genelde taze zürriyet yerine bu ürünleri tığ haddinden fazla çok kullanıyoruz. Zira kilolarımızdan çok aşkın şikayetçiyiz. İnsanlar kilolarımız için konuştuğu üzere bu ürünlere daha fazla yönlendiriliyoruz. Bu yüzden bu ilaçları kullanmayıp daha tabii yollarla spor, antrenman yapıp kilo ita üstüne diyetisyenlerden müzaheret istenmesi gerekiyor. Benim kabilinden sonunu doğaç hiç bire bir husus yapmayın. Zira ego biraz elan çok kullanıp hastaneye başvurmasaydım ihtimal bile sonuçları ölümcül olacaktı ya de karaciğerimi kaybedebilirdim. Tavsiyem internette özendirilen bu form ilaçları kullanmayın” şeklinde konuştu.

Share: