Başbuğ Ülgür Gökhan, Zinde Hayat Merkezi’nde incelemelerde bulundu

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, site genelinde gerçekleştirilen çalışmaları yerinde andırmak amacı ile gerçekleştirdiği maharet inceleme gezileri çerçevesinde, Prof. Dr. Halet Çambel Sağlıklı Dirim Merkezi’ni konuşma etti.

Barbaros Mahallesi’nde yapımında serencam aşamaya gelinen Prof. Dr. Halet Çambel Sağlıklı Hayat Merkezi’ni 25 Teşrinievvel 2022 Salı günü müzakere fail Komutan Gökhan, çalışmaları yerinde inceledi. Belediye Başbuğ Yardımcıları ve beceri personel eşliğinde gerçekleştirdiği maharet inceleme gezisi çerçevesinde hat alanını gezen Başbuğ Gökhan, kül hızı ile devam eden peyzaj ve inşaat çalışmaları karşı bilgi aldı.

29 Ekim 2022 Cumartesi haset açılması planlanan Prof. Dr. Halet Çambel Sağlıklı Dirim Merkezi, 250 metrekarelik kapalı alanda fitness ve yoga merkezi, küşade alanlarda ise uçan top, basketbol sahaları, peyda spor ekipmanları alanı, parkı çevreleyen yol ve koşun parkurları, yavru oyun sahası ve kaykay üniteleri ile kentlilerin hizmetine sunulacak. – ÇANAKKALE

Share: