Aziz Güler: “Maalesef sezonu kapatmış bulunmaktayım”

Bursaspor’un canlı futbolcusu Eren Güler, Batman Petrolspor mücadelesinde yaşadığı sakatlıktan belde sezonu kapattığı açıklayarak, “Bundan ahir etraflı serüvende bando arkadaşlarımın elimden geldiği büyüklüğünde beraberinde olacağım” dedi.

Bursaspor’un, TFF 2. Lig’in 3. haftasında oynadığı Batman Petrolspor maçında sakatlanan Aziz Güler, sakatlığı ile ilişik toplumsal medya hesabından açıklama yaptı.

Genç futbolcu, şunları söyledi:

“Hayalleri ve hedefleri olan seçme insanın önüne çıkabilecek olan engeller o kişinin gelişmesi üzere bire bir fırsattır esasta. Ben dahi bu sezona çokça büyük hayallerle başlamıştım. Oynayabildiğim büyüklüğünde maç, atabildiğim büyüklüğünde gol hedefiyle takıma katkı bulmak namına çalışmalarıma daha mızıka toplanmadan 1.5 ay öncesinde özel antrenörüm ile başladım. Henüz ligin 3. haftasında yaşadığım sakatlıktan âlem maalesef sezonu kapatmış bulunmaktayım. Eskisinden elan bile dallı güllü dönebilmek üzere çalışmalarıma baştan başlıyorum. Bundan ahir detaylı serüvende bando arkadaşlarımın elimden geldiği büyüklüğünde yanında olacağım.” – BURSA

Share: