Antalya magazin haberi… Gökhan Ünver “Çok Aşina” turnesiyle Antalya’yı kahkahaya boğacak

Ince yıllar kurumsal hayatta çalıştıktan sonradan yevmi hayatla ilişkin gözlemlerini aktardığı güdük performanslarla yıldızı ışıldak Gökhan Ünver, geçtiğimiz aylarda başladığı ve iri demet gören “Haddinden Fazla Aşina” turnesine devam ediyor. Muvaffakiyetli komedyen, 23 Ekim Münasebet günü Antalya Türkan Şoray Kültür Merkezi’nde görüntü alacak.

Kısa performanslarıyla içtimai medyada bodur sürede olay olan ve değişik sahnelerdeki stand-uplarıyla büyük deste gören Gökhan Ünver, günlük hayatın absürtlüklerinden evlilik hayatına, tanınmışlık hallerinden adam ilişkilerine büyüklüğünde uzandığı stand-up gösterisiyle Türkiye’nin ayrımlı şehirlerindeki sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Ünver, “Çokça Bildik” turnesi çerçevesinde 23 Ekim Muamele haset saat 20.00’de Antalya Türkan Şoray Kültür Merkezi’ne konuk olacak ve ağır ezgi gösterisini Antalya seyircisi için sergileyecek. Gösterinin biletleri www.biletinial.com’da satışa sunuldu.

“Gösterilerimizde bakir skeçler sahn buldu”

Yaz aylarında başladıkları bir numara turne süresince çokça bodur sürede Ankara, İzmir, Bursa, Kayseri, Gaziantep ve Trabzon’da 6 bin kişiyle buluştuklarını belirten Ünver, “Çok Bilinen” turnesinin bu başarıyı elde etmesinde her sınıftan insanı tanımasının ve istediği temas kişinin karakterine bürünebilmesinin etkili olduğunu söyledi. Antalya seyircisine gözlemlerini aktarma etmek ve alay malay gülmek için haddinden fazla coşkulu olduğunu tabir fail Ünver, “Seyircimiz bizi haddinden fazla heyecanlandırdı. Gösterilerimizde kullanılmamış skeçler avlu buldu. Bu destek için seyircilerime çok teşekkür ediyorum. Bu sükse bizi yıpranmamış turne planı amacıyla motive etti. Gittiğimiz temas şehir, buluştuğumuz seçkin izleyici ayrımsız ahir gösterimiz amacıyla sabah yeli veriyor” dedi. – ANTALYA

Share: