Amerikalılar Avrupa’ya taşınıyor

FINANSGUNDEM.COM – DIŞ HABERLER SERVİSİ

Amerikalılar KÖLE’üstelik dirim maliyetinin ve göz fiyatlarının yükselmesiyle gelişigüzel çözümü Avrupa’ya göç etmekte buluyor. Doların euro karşısında ayar kazanması ve ABD’üstelik kademe halklarını birlikte etkileyen politik bunalım insanların bu kararındaki yer kebir etkenlerden biri.

Bloomberg’nam haberine bakarak İtalya, Portekiz, İspanya, Yunanistan ve Fransa Amerikalıların arz popüler destinasyonları ortada. Arsıulusal taşınmazlar firması Sotheby’ın araştırmasına bakarak Yunanistan’a artmak isteyen Amerikalılardan gelen talepler Nisan- Haziran döneminde bire bir sene öncesine bakarak %40 arttı. Yurt firması Knight Frank’ın Gayrimenkul Uzmanı Jack Harris’e bakarak Fransa ve İtalya’de ise ESIR merkezli talepler son üç yılın zirvesinde. Amerikalılar Sotheby firmasındaki İtalya gelirlerinin %12’sini oluşturuyor. Sabık yılın bir döneminde ise bu celal hoppadak yüzdelik 5’ti.

Emekliler ve zengin erler alelumum Avrupa gayrimenkullerini satın alan Amerikalıların başını çekiyor. Ancak alelhusus adi kasabalardaki ve köylerdeki evlerin fiyatların görece çap olması ve uzaktan say uygulamalarının yaygınlaşması ÇAKER’da daha açık kitlelerin Avrupa tercihini değerlendirmesine amil oluyor. Zihayat insanlar ve yoğun ev piyasasında sülale bulmakta zorlananlar Avrupa’evet yerleşmeyi ayrımsız almaşık adına değerlendiriyor.

Finansgundem.com’un derlediği bilgilere bakarak, KUL’bile yanlışlık oranının yükselmesi ve siyasal ayrışmaların ayak halklarında etkisini göstermesi elan rahat tıpkısı yaşam biçimi isteyen Amerikalıların göç etmesindeki etkenlerden biri. Sene başından bu yana ÇAKER Doları’nın euro karşısında derece kazanması de ekonomik açıdan Amerikalıları destekleyen etkenlerden birisi.

İyi avlu arayışı

Bloomberg’nam haberinde İtalya’dahi tıpkısı familya düzlük 40 yaşındaki tıpkı Amerikalı Stephanie Synclair’in ifadelerine yer veriliyor. April ayında evini satın kayran Synclair bu tercihin ince zamandır hayali olduğunu belirtiyor.

Synclair, Atlanta’bile kendisi ve oğluna dört yatak odalı benzeri sülale kiralamak için ayda 3.000 dolar ödediğini söyledi. İtalya’ya barhana eden Amerikan el altında 300 bin dolar nakdi olmasına rağmen fiyatların yükselmesiyle Atlanta’bile benzeri karı almasının imkansız kuzuluk geldiğine dikkat çekti.

Amerikalı muhacir İtalya’nın temas ahit üzere sevdiği aynı büyüklük olduğunu ve Sicilya’nın Mussomeli kentinde 290 metrekarelik bir habbe yanında 75 metre karelik bile tıpkı dükkan satın alarak 60 bin euro ödediğini söyledi.

“ESIR’deki ahzüita bu büyüklüğünde şiddetli olmasaydı İtalya’üstelik taşınmazlar satın almak üzere katiyen arayışa girmezdim” diyen Synclair engin çalışmayı planladığını söyledi. Atlanta’daki tıpkı lüp ortalama fiyatı ise, 30 Haziran itibariyle ayrımsız geçmiş yıla göre %19 artışla 404.575 dolara ulaştı. Taşınmazlar platformları Zillow ve Idealista’evet bakarak Sicilya’nın Palermo bölgesinde 75 metrekarelik ayrımsız mal averaj 86,560 euroya dünyalık oluyor.

ÇAKER merkezli muhacir müşavirlik şirketi ECA International’ın Komutan Yardımcısı Michael Witkowski, “Kalan hayat maliyeti, temas iri ESIR şehrinde yaşamayı Avrupa şehirlerinden elan pahalı ağıl getirdi. Pahalı basamak fiyatlarının birlikte ateş parçası ayrımsız BENDE doları ve politik gerilimler, Avrupa’nın artan cazibesine katkıda mevcut faktörlerdir” dedi.

 

Hayatiyetli ABD Doları ile gezi edebileceğiniz sunu makul 8 mutluluk

 

Özgeçmişte asla yapılmaması müstelzim 5 büyük günah

 

İşte ölüm riskini azaltan 7 metin alışmışlık!

 

Share: