Akıbet zaman marifet! Zonguldak’ta 3 günde 16 kişi uyuşturucudan gözaltına alındı

Zonguldak polisinin 18-20 Teşrinievvel tarihleri beyninde Kdz. Ereğli, Kilimli, Kozlu ve Alaplı ilçelerinde yaptığı operasyonlarda 16 emanet gözaltına alınırken, çok sayıda metal özellik ele geçirildi.

Kdz. Ereğli İlçe Itimat Müdürlüğü ekipleri eliyle yapılan uygulama sırasında V.T., E.A. ve İ.K. isimli 3 münasebetsiz şahsiyet yakalandı. Aplikasyon bile 12 gram uyuşturucu konu ve 1 skor esrar kullanma aparatı ele geçirildi. Ibret şahıslara ‘Uyuşturucu yahut Münebbih Bap Kullanmak’ suçundan adli işlemler yapıldı.

Kozlu İlçe Güvenlik Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan pratikte N.Z., M.C.T., M.G., M.Ç., Y.K., T.K. ve S.T. isimli 7 keleş nefer yakalandı. Aplikasyon de bir miktar metal özellik ele geçirilirken şüpheliler hakkında ‘Uyuşturucu yahut Münebbih Husus Kullanmak’ suçundan adli işlemler yapıldı.

Kilimli İlçe Inanma Müdürlüğü ekipleri yoluyla gerçekleştirilen pratikte G.Z. isimli 1 ibret can yakalandı. Uygulama bile 30 gram metal bap ve 13 sayı hint keneviri bitkisi ele geçirildi. Ibret şahsa ‘Uyuşturucu yahut Münebbih Madde Ticareti Yapmak’ suçundan adli amal yapılarak Zonguldak Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edildi.

Alaplı İlçe Itimat Müdürlüğü ekipleri eliyle Ö.B, T.B, E.A. ve Ö.A. isimli 5 karanlık isim yakalandı. Uygulama üstelik 18 gram eroin yön ve 15 nüsha metal kullanma aparatı ele geçirildi. Karanlık şahıslara ‘Uyuşturucu yahut Uyarıcı Husus Kullanmak’ suçundan adli işler yapıldı. E.K.. isimli kaka şahsa ise ‘Uyuşturucu yahut Münebbih Bap Ticareti Yapmak’ suçundan adli işler yapılarak Alaplı Cumhuriyet Başsavcılığına atıf edildi. – ZONGULDAK

Share: