Acun şampiyonu Eroğlu, sükse öyküsünü anlattı

Acun Şampiyonu takımın zarfında yer alan Malatyalı Ünlü Kuaför Şener Eroğlu, başarıya revan kat hikayesini anlatırken, azim, himmet, gönül ve meslek sevgisi yanında vatan, ulus, öncü gibi değerlerin önemine aksan yaptı.

Özel ayrımsız eğitim kurumu öğrencileriyle başarısını söyleşi programında paylaşan Ünlü Güzellik Salonu Şener Eroğlu, “Bu sene Dünyanın sunma prestijli yarışması olan, 22 devlet ile alay malay Türkiye takımı namına yarıştığımız Küresel fashıon Progress GFB Kuaför Uluslararası Yarışmalarında rakiplerimize nazik bir ayırt atarak Acun Şampiyonluğunu kazanan takımın süresince düzlük aldım. Kupayı ülkemize kazandırmasında şişman emekleri olan takımda meydan almaktan balaban mutluluk ve gelgel duydum” dedi.

Eroğlu,” Türkiye’yi temsilen Malatya’dan Milli Takıma Türkiye’nin EN’leri namına katıldım. Antalya’birlikte 3 – 6 Teşrinievvel 2022 tarihleri ortada gene iri bir başarıya imza atarak Türkiye Berberler Kuaförler Görk Salonları İşletmecileri Federasyonunun alay malay düzenlediği Eurocup Türkiye Bitiş yarışmalarında Jüri Üyesi adına fariza yaptım” ifadelerini kullandı.

Eroğlu, başarıya giden hanay hikayesinden kesitler vererek öğrencilerin sorularını da cevapladı. Eroğlu, azim, hız, dilek ve iz sevgisi yanında yurt, kavim, alem kadar değerlerin önemine aksan yaptı.

Eroğlu, “Sunu adamakıllı eğitim kişinin namına olan yatırımıdır. Muvaffakiyet inanmaktır. Çok çalışmaktır. Hangi çığır olursa olsun işinin bildirme iyisini yapmaktır” şeklinde konuştu. – MALATYA

Share: