7 ülkeden 3 binden fazla Kader Ana Ortaklık çalışanı “Global Baht Kupası”nda yarıştı

Felek Holding tarafından 2013’ten bu yana planlı Talih Kupası, bu yıl gine küresel ölçekte ve sayısal ortamda gerçekleştirildi.

Şans Ana Ortaklık’den yapılan açıklamaya göre, 7 ülkeden 3 binden çok çalışanın katıldığı Türkiye’nin sunu büyük kurumsal turnuvalarından biri olan Küresel Kader Kupası’nda Türkiye’nin yanı sıra ESIR, İngiltere, Nijerya, Suudi Arabistan, Kazakistan ve Hollanda’bile fariza fail çalışanlar, aralarında FIFA, PUBG mobile, tavla, satranç, kelimelik ve dama kabil oyunların de bulunduğu 10 farklı branşta yarıştı.

Açıklamada görüşlerine vadi verilen Kader Holding İnsan ve İş Destek Başkanı Bahattin Münevver, Toptan Baht Kupası’nın dünyanın dört bir yanındaki çalışanların birbirleriyle sosyalleşmesi üzere tasarlandığını belirterek, şunları kaydetti:

“Felek Ana Ortaklık yerine geleneksel ayla getirdiğimiz gelgel içi etkinliklerimizi sayısal ortama taşıyarak globaldeki parçalanmamış çalışanlarımızı kapsayacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Global Talih Kupası de Nasip Ana Ortaklık çatısı altında fariza işleyen farklı ülkelerden ve farklı kültürlerden insanların tanışması üzere bire bir okazyon oluşturuyor. Bu sene branşların seçimini de çalışanlarımızın tercihleriyle belirledik. Antrparantez, Talih Ana Ortaklık genel merkezimizdeki naklen yayın alanında final karşılaşmalarının heyecanını birlikte deneyimledik. Bu sene da balaban rabıt gören yarışmanın şampiyonlarını ve dünyanın dört bir yanından organizasyonumuza katılan cümle çalışanlarımızı tebrik kartı ediyorum.”

Share: