5 yaşındaki Hasan’a mezar olan binanın görüntüleri ortaya daha çok

5 yaşındaki Hasan’a oyuntu olan binanın görüntüleri ortaya bundan sonra

GAZİANTEP – Gaziantep’in Karkamış ilçesine PKK/ YPG’li teröristler yoluyla düzenlenen roketli saldırıda 5 yaşındaki Hasan Karataş’a çukur olan binanın görüntüleri, saldırının boyutunu gözler önüne serdi.

Suriye’nin kuzeyinden Gaziantep’in Karkamış ilçesine PKK/YPG’li teröristler aracılığıyla planlı roketli saldırıda misyon olan aynı binada 5 yaşındaki Hasan Karataş hayatını kaybederken, 5 mahiye hamile halası Büşra karataş ve karnındaki bebeği ağır yaralanmıştı. 5 yaşındaki Hasan Karataş’a oyuntu olan binanın içerisi el telefonu ile görüntülendi. Binadaki şarapnel parçaları ve yıkılan beton zar parçaları, saldırının boyutunu gözler önüne serdi.

“Yüreğimiz yanıyor”

Roketli saldırıda yaşamını yitiren Hasan Karataş’ın çarkıt CHP Karkamış İlçe Başkanı Mehmet Polat’ın torunu ve CHP İzmir Saylav Uz Polat’ın yeğeni olduğu ortaya bundan sonra. Saylav Çelik, zehir haberi içtimai iletişim araçları hesabından yaptığı “Yüreğimiz yanıyor. Gaziantep’in Karkamış ilçesine alçak yıldırı örgütü aracılığıyla planlı roket saldırısında yeğenimiz Hasan Karataş hayatını kaybetti. Teröre beddua olsun” paylaşımı ile duyurarak, teröre aksülamel gösterdi.

Share: