“2023’te yıpranmamış şubeler açacağız”

Merkezi Şişli’de olan bedii cerrahi kliniği Dr. Soho Clinic’in kurucusu Kağan Budak, kuruldukları günden itibaren domestik ve ecnebi hastaların gösterişli ilgisiyle karşılaştıklarını söyleyerek “2023 yılında dahi Ankara, Antalya, İzmir, Almanya ve Arnavutluk’ta idarehane fayrap etmek amacıyla çalışmalarımıza başladık. Eskimemiş şubelerimizde müşterilerimize bakım yüklemek üzere heyecanlanıyoruz” dedi.

15 yıllık bire bir tecrübe ile sektöre methal yaptıklarını aktaran Budak, “Kadromuzun bize verdiği yürek ve yüzdelik 100 alıcı memnuniyeti hedefiyle çıktığımız bu yolda aldığımız müspet tepkiler bizi mutlu ediyor. Önümüzdeki dönemlerde imdi müşteriye harıldamak için yatırımlarımız bitmeme ediyor. 2023 yılında Ankara, Antalya, İzmir, Almanya ve Arnavutluk’ta yazıhane boşaltmak için çalışmalarımıza başladık. Kullanılmamış şubelerimizde müşterilerimize bakım atfetmek için heyecanlanıyoruz” diye konuştu.

“GENIŞLIK ÖNEMLİ ÜLKÜ YETİŞMİŞ PERSONEL EKSİKLİĞİDİR”

Sektördeki bildirme balaban sıkıntının erişmiş personel olduğunu dile getiren Budak “Çarçabuk her sektörde olduğu üzere bizim sektörümüzün birlikte yeryüzü mefret sorunu yetik personel sıkıntısıdır. Bu yüzden bilcümle personelimizi evvel eğitiyor ve bu süreç tamamlandıktan bilahare müşterilerimize bakım sunuyoruz. Sonunda hem dinç arkadaşlarımıza yetişek veriyor hem de nitelikli gelişim sağlamış oluyoruz” ifadelerini kullandı.

Şirket ortaklarından Burak Özgürol ise “Büro her an büyüdü, alelhusus Avrupalı hastalar da Türkiye’yi yeğleme ediyor. Güçlükle dışındaki hastaneler da Türkiye’bile sağlık turizm alanında yatırımlar yapmaya başladı. 2023 ve sonrasında sektörün çok daha aceleci büyüyeceğini öngörüyorum” dedi.

Ayrımsız başka ortak Aslıhan İlhan üstelik “Dar dışındaki tıpkı çok hastane ve keyif kuruluşu Türkiye’deki novhavdan faydalanarak ülkemize gelip eğitimler ahzetmek istiyor. Özellikle saç ekimi alanında ve plastik bedii cerrahi, plastik uygulamaları alanında dar dışından çokça çok terbiye talebi var. Türkiye bu noktada dahi anbean nema kaydediyor” diyerek konuştu.

Share: